2020 09 02

Saulės moduliai ir Dakaras parodoje

Parodos lankytojai savo rankomis galės išbandyti kokybiškiausių ir pažangiausių Vilniuje įsikūrusioje gamykloje gaminamų saulės modulių SOLID Pro patvarumą. Paėmę į rankas plaktuką, jie galės įsitikinti, kad rinkoje pažangiausi stiklas-stiklas saulės moduliai yra atsparūs net ir rimtiems smūgiams.

Saulės modulių „poligonas“ įsikurs 3 parodų salėje. Čia bus galimybė susipažinti ir su į stogus integruojamais moduliais, kurie ypatingi tuo, kad panaudojami vietoje bet kokios stogo dangos. Kiekvieno pažangaus ir energiją taupančio A ir aukštesnės klasės namo stogas turi būti ne tik patrauklus, bet dar ir gaminti elektrą!

Saulės modulių gamintojai parodoje žada pramogų ir visai šeimai – lankytojai pamatys saulės moduliais ginkluotą lenktynininko Antano Juknevičiaus Dakaro sunkvežimį. O apie tai, kaip pirmasis iš visų Dakaro ralio lenktynininkų pradėjo naudoti saulės energiją savo remonto dirbtuvėse šeštadienį, balandžio 27 d., gyvai papasakos ir pats Antanas Juknevičius.

Taigi, tikras Dakaras – tik parodoje RESTA 2019!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.