2020 09 03

SCANIA pristato:

„Scania” yra pasaulyje pirmaujanti transporto sprendimus teikianti bendrovė. Kartu su mūsų partneriais ir klientais mes prisidedame prie tvarios, efektyvios ir verslui, visuomenei bei aplinkai palankios transporto sistemos kūrimo.

 

1891 metais įkurta bendrovė šiandien veikia daugiau nei 100 šalių ir turi 46 000 darbuotojų. Tyrimų ir plėtros centrai koncentruojasi Švedijoje bei padaliniuose Brazilijoje ir Indijoje. Gamyba vyksta Europoje, Lotynų Amerikoje ir Azijoje bei regioniniuose gamybos centruose Afrikoje, Azijoje ir Eurazijoje. „Scania“ yra „Volkswagen Truck & Bus“ dalis.

 

2016 metais „Scania“ pristatė naujosios kartos sunkvežimius, kasmet rinkai pateikdama įvairiems sektoriams skirtus naujosios kartos sunkvežimių modelius – 2017-aisiai buvo pristatyti statybų sektoriui gama, 2018-aisiais metais pristatoma miesto reikmėms pritaikyti sunkvežimiai.

 

Parodoje „Transbaltica 2018“ bus pristatyti įvairiems sektoriams skirti sunkvežimiai, tarp jų:  tolimųjų pervežimų vilkikai su komfortiškomis S ir R kabinomis, prekių išvežiojimo transportas (P ir G kabinos). UAB „Scania Lietuva“ specialistai suteiks visą informaciją apie transporto priemones bei „Scania“ teikiamas paslaugas: servisų paslaugų sutartis, lanksčius techninės priežiūros planus, transporto parko valdymo sistemas, vairuotojų mokymus bei finansavimo galimybes.

 

Daugiau informacijos www.scania.com/lt .

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.