2020 09 01

Šeimos prekių ženklas, kuriantis baldus ir namų aksesuarus iš metalo, betono, medžio ir kitų medžiagų

IDDO istorija prasidėjo iš meilės keramikai ir etno tradicijoms. Visa tai peraugo į šeimos prekių ženklą, kuriantį ir gaminantį baldus ir namų aksesuarus, pagamintus iš metalo, betono, kuriuos sušildo medis, kamštis, oda, linas ir vilna.

IDDO išskirtinumas – tai kontrastavimas tarp naujo ir seno. Mes visuomet ieškome pamirštų ir „nutilusių“ medžiagų ir išraiškos formų, kurias bandome prakalbinti ir suteikti joms naują gyvenimą ir naujas modernias formas.

IDDO estetika yra įkvėpta šiaurietiškos, dažnai asketiškos ir laukinės lietuviškos gamtos.  Nors IDDO kūryba yra itin veikiama modernaus miesto konteksto, visgi joje galima įžvelgti ir nepajudinamų aukštaūgių medžių egzistenciją, ir gėlų ežerų bei sraunių upių tėkmę, besidriekiančių laukų ramybę, o taip pat pajusti ir medinių trobelių nostalgiją.

Pirmasis IDDO objektas, dabar žymintis ženklo gyvavimo pradžią, tai IDDO kūrybos vadovės Ievos tėvo keramiko rankomis pagamintas betoninis dubuo – tuomet dar netobulas, nedrąsus, tačiau tikras, pagamintas rankomis ir iš širdies.

Pirmuosius gyvavimo metus kolekcijas mes kūrėme patys, šiandien didžiuojamės galėdami partneriauti su autentiškais ir inovatyviais šalies dizaineriais ir vietiniais amatininkais – tekstilininkais, keramikais, pinėjais. Su jais nuolatos pristatome naujus aukštos kokybės produktus ar produktų šeimas.

Mes puoselėjame kokybę ir vertiname natūralumą. IDDO misija – klientams siūlyti baldus bei namų aksesuarus, pagamintus iš natūralių medžiagų, kurie atspindėtų ilgaamžias tradicijas ir kertines vertybes šiuolaikiniame, moderniame miesto kontekste.

IDDO siekis – populiarinti amatus, vietines tradicijas ir lokalų kultūrinį identitetą, pateikiant visa tai moderniai ir šiuolaikiškai. Erdvės, kuriose gyvename ar leidžiame laiką, yra itin svarbios emocinei harmonijai. IDDO filosofija grįsta gyvenimo būdo ritualais, autentišku tarpusavio bendravimu ir ryšiu. Prekių ženklas skatina atsakingą vartojimą ir žavisi esensializmo kaip dizaino filosofijos pagrindu – mažiau daiktų, tačiau tokių, kurie džiugintų kiekvieną dieną ir su kuriais užmegztumėme emocinį ryšį ir, kurie būtų esminiai laimingesnio gyvenimo elementai.

 

IEVA – IDDO įkūrėja ir kūrybos vadovė, nuo ankstyvo amžiaus apsupta amatų ir kūrybos, įgijusi etnologės išsilavinimą bei vėliau dirbusi marketingo srityje. Ieva yra visų ženklo kūrybinių ir strateginių procesų sumanytoja ir vadovė. „Man labai artimas tautos ir krašto gyvensenos tyrinėjimas, todėl tai stipriai juntama IDDO ženklo identitete“. Man gera kurti ir gyventi savo šalyje.

 

Požiūris į ilgaamžiškumą

Pagrindinė mūsų verslo siekiamybė yra baldų kokybės ilgaamžiškumas. Mums svarbu, kad mūsų gaminami daiktai nugyventų ilgą gyvenimą. Medžiagos, kurias naudojame, yra aukštos kokybės ir turinčios ilgą išliekamąją vertę. Tikime, kad mediena su laiku tik gražėja ir įgyja daugiau atspalvių, tačiau pagal poreikį iš medienos pagamintus daiktus klientams atnaujiname. Taip pat perdažome įsigytus, iš metalo pagamintus daiktus, kurie per laiką susibraižo ar tiesiog dėl tam tikrų, klientams susiklosčiusių, aplinkybių reikalauja pokyčio.

 

Rankų darbas

Žmogiškasis faktorius ir rankų darbas yra itin svarbūs IDDO kasdienybėje. Žinoma, gamyboje neišsiverčiame be specialių mašinų ir technikų, tačiau patikiname, kad nerasite baldo ar aksesuaro, kurie liktų nepaliečiami mūsų meistrų rankų. Baldų šlifavimas, vėliau surinkimas – visa tai atliekama kruopščiai ir su didžiule atsakomybe.

 

Medžiagiškumas

Stengiamės naudoti kiek įmanoma tvaresnes medžiagas ir esame už gamtos saugojimą. Betoną impregnuojame ekologiškais impregnantais, medieną dengiame alyva. Ypač didžiuojamės naudodami portugališką juodojo kamščio medžiagą, kuri atkeliauja iš Portugalijos. Juodasis kamštis išgaunamas iš Portugalijoje augančių ąžuolų žievės. Žievės lupimas medžiams visiškai nekenkia, o žievė turi savybę atsinaujinti. Tam, kad kamštis taptų juodas lyg tamsus šokoladas, jo granulės yra garinamos vandeniu, nenauodojant jokių pridėtinių medžiagų. Kamštis pats iš savęs turi impregnuojančių savybių ir yra laikoma itin ekologiška ir aplinką tausojančia medžiaga. Kamštinė medžiaga yra nealergiška ir neišskiria toksinių medžiagų į aplinką.

 

Požiūris į klientus

Mes vertiname savo klientus ir betkokioje situacijoje siekiame dialogo. Mums svarbi mūsų klientų nuomonė ir jų įžvalgos. Siekiame ilgalaikių ir gražių draugysčių. Tiesą sakant, mes linkę savo klientus vadinti draugais – tokiais jie ir tampa, juk kartu praleidžiame ne vieną ir ne kelias valandas, ypač tais atvejais, kai IDDO komanda rūpinasi naujų namų ar viešųjų erdvių apstatymu.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.