2020 09 01

ŠEIMŲ FORUMAS

Tai įtraukiantis renginys-diskusija, kurioje savo šeimos istorijomis, tradicijomis, ritualais dalinsis visuomenėje žinomi tėvai.

Diskusijos dalyviai:

Simonas Urbonas – 3-jų vaikų tėtis, du kartus išėjęs tėvystės atostogų. Simonas papasakos apie šios vasaros savo šeimos kelionę po Lietuvą. Kaip sekėsi keliauti su mažais vaikais, kaip tam ruošėsi, kokius žmones sutiko, ir žinoma, su kokiais iššūkiais teko susidurti jo šauniajam penketukui.

Viktorija Macijauskienė – 2-jų vaikų mama, kūrybinės studijos „Džimba“ judesio lavinimo mokytoja, teisininkė. Ji pasakos, kokia veikla yra pati įdomiausia jų šeimai ir kodėl jai taip svarbu kartu su vaikais leisti laiką gamtoje, visiems drauge užsiimti kultūrine veikla, apsilankyti teatruose bei muziejuose.

Ugnė Radzevičienė – 3-jų vaikų mama, dirbanti medicinos srityje, per metus sveikai atsikračiusi 70 kg svorio. Ugnės tema –  sveikos mitybos įpročiai šeimoje bei kulinarinės kelionės.

Juventa Mudėnienė – žurnalistė, knygų vaikams autorė, edukacinių programų kūrėja ir vedėja, popierinių lėlių ambasadorė. Juventa parodys, kaip atgyja ir prabyla senos lėlės, kaip kartu su šeima galima susikurti gražų ir spalvingą pasaulį savo namuose ir širdyse.

Ieva Lipkevičienė – repuojanti 5-ių vaikų mama, tarptautinio „Gausių ir sąmoningų šeimų forumo“ steigėja, edukologė, rašanti  asmeninį tinklaraštį „Septyniese prie stalo“.  Ievos tikslas – parodyti kitokią, gražiąją gausių šeimų pusę. Lietuvoje daug protingų, kūrybingų, mylinčių ir labai darbščių šeimų.  „Kliūtys būti laimingiems – ne vaikų skaičiuje ir net ne piniguose, o mūsų galvose… Noriu įkvėpti moteris neprarasti vilties ir siekti savo svajonių“, sako Ieva.

Simona Lipnė –  1 metų ir 6 mėnesių trynukų mama, aktyvi socialiniuose tinkluose. Simonos devizas – gyventi pozityviai ir žiūrėti į viską paprastai, nes kitaip – tiesiog būtų neįmanoma. Reikia tik norėti, svajoti, siekti, džiaugtis, ir tuo užkrėsti kitus. Juk užauginti žmogų –  gyvenimo džiaugsmas!

Dalyvių pasakojimus apžvelgs ir įžvalgomis dalinsis „Moderniosios terapijos centro“ psichologė Šarūnė Vienė, kuri specializuojasi šeimos santykiuose, vaikų bei paauglių auklėjime.


Šeimų forumas
 vyks lapkričio 25 d. konferencijų salėje 5.3

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.