2020 10 02

SEKMADIENIO UŽSIĖMIMAI BŪSIMIEMS TĖVAMS !

Sekmadienį būsimas mamas kviečiame į ,,Gandro lizdo” mankštas, o visas gandų besilaukiančias šeimas į paskaitą ,,Pirmosios valandos ir dienos po gimimo”.

Teorinis ir fizinis pasiruošimas padės laukti gimdymo su šypsena !

Kviečiame registruotis į užsiėmimus čia.

Užsiėmimai vyks konferencijų salėje 5.5 

Renginių laikai:

11:00 – 11:45 val. Dubens dugno mankšta (teorija ir praktika)

Dubens dugno raumenų mankšta moterims. Jos metu susipažinsite su dubens dugno raumenimis, išmoksite juos valdyti.Reguliariai atliekant dubens dugno mankštą raumenys tampa  stipresni bei elastingesni. Ši mankšta labai aktuali moterims nėštumo metu ir po gimdymo. Mankštos metu išmoksite dubens judesių, Kėgelio ir kvėpavimo pratimų.Mankštą ves ,,Gandro lizdo” kineziterapeutė Agnė Novickienė.

12:00 – 12:45 val. Nėščiųjų mankšta

Šiuo jautriu laikotarpiu kuomet sparčiai keičiasi moters organizmas, ypatingai svarbu parinkti tinkamus pratimus, nes fiziškai aktyvios būsimos mamytės jaučiasi geriau, sportuodamos jos gerina kraujotaką, medžiagų apykaitą, judesių amplitudę, stiprina savo bei vaisiaus sveikatą. Mankštos metu atliekami kvėpavimo, atsipalaidavimo, tempimo pratimai gerina ne tik fizinę, bet ir emocinę sveikatą. Mankštą ves ,,Gandro lizdo” kineziterapeutė Agnė Novickienė.

13:00 – 13:45 val. Pirmosios valandos ir dienos po gimimo

Pirmosiomis gyvenimo dienomis mažyliui ir Jums būtina ramybė, artumas ir meilė tvyranti ore. Tačiau pasikeitus gyvenimo ritmui ir dėmesio centrui labai dažnai mama suvokia, kad visiškai nebesusigaudo savo jausmuose – čia jai norisi juoktis, čia verkti, kyla daug neatsakytų klausimų. Reikia laiko įgyti pasitikėjimo savimi šioje naujoje situacijoje. Iškilus naujagimio priežiūros rūpesčiams “Gandro lizdo” akušerė konsultuoja ir teikia pagalbą, padeda įveikti pirmųjų maudynių jaudulį, įvertina pereinamąsias sveikatos būkles.Paskaitoje kalbėsime apie pirmąsias valandas ir dienas, kur reikia tiesiog būti, o kur padėti naujagimiui..

Paskaitą ves ir į visus nerimastingus klausimus atsakys akušerė, ,,Gandro lizdo” įkūrėja Ieva Girdvainienė.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.