2024 03 27

Blank Page seminaras – Kas „kuria” profesionalų interjero dizainerį?

Mes, interjero dizaineriai, kuriame klientams ir dažniausiai esame atsakingi už svarbiausias jų erdves. Bet ar susimastom,  kaip mes “kuriame” save šiai, svarbiai misijai? 

Interjero dizainas per gan trumpą laiką tapo itin geidžiama profesija – daug lūkesčių, ambicijų ir tikslų turi kiekvienas interjero dizaineris. Tik ar visada jie pagrįsti? Ar visada tikslus lydi veiksmai? Ko reikia, kad  taptum tikru šios srities profesionalu? Ko reikia, kad galėtum dirbti su savo svajonių klientu? Kaip atrodo kelias nuo amatininko iki profesionalo? Kaip šioje kelionėje sukurti save klestintį ir padedantį klestėti kitiems? 

Seminaro metu kviesime gilintis ne į einamuosius profesinius klausimus, o iš esmės nagrinėsime, kokie aspektai padeda interjero dizaineriui augti, tobulėti ir priešingai, kas stabdo. Jei Tavo tikslas būti ne vienu iš daugelio, o tapti srities profesionalu, ateik, pažadam, kad bus apie ką pamąstyti.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.