2020 09 01

Seminaras SOLIDWORKS #PLM: nuo duomenų saugojimo iki gaminio struktūros valdymo

IN RE UAB – SOLIDWORKS palaikymo ir mokymo centras Lietuvoje, parodoje Balttechnika 2019 metu rengiamame seminare pristatys, kaip SOLIDWORKS #PLM įrankiai palengvina komandinį inžinierių ir technologų darbą, eliminuoja žmoniškąsias klaidas, leidžia automatizuoti rutininius darbus ir atlikti užduotis greičiau. Taip pat pristatysime, kaip, integravus gaminių 3D modelių informaciją su įmonėje esančiomis ERP sistemomis ir sukūrus PLM platformą, inžinieriai, technologai ir apskaitininkai gali dirbti kartu, išvengdami rankinio duomenų apsikeitimo.

Šiuolaikinės gamybos įmonės daug dėmesio skiria modernių projektavimo sistemų (SOLIDWORKS, Autodesk Inventor, SOLIDWORKS Electrical, Altium Designer, SOLIDWORKS PCB) naudojimui, nes jos pagreitina projektavimo procesus ir padeda išvengti žmogiškųjų klaidų, tačiau retai susimąstoma, kiek laiko ir resursų atima brėžinių, modelių, specifikacijų ir kitų dokumentų valdymas, konvertavimas bei specifikacijų perrašymas iš vienos sistemos į kitą. Šiuos uždavinius padeda spęsti, tinkamai pritaikyti ir įdiegti SOLIDWORKS #PLM įrankiai, kurie apjungia skirtingus inžinerinius projektavimo įrankius, susistemina projektų duomenis ir leidžia juos integruoti į įmonės verslo sistemas ir procesus (ERP).

IN RE UAB bendradarbiaudama su Dassault Systemes SOLIDWORKS Corp. nuo 2002 metų, padeda įmonėms, veikiančioms Pramonės 4.0 ir Statybos 4.0 srityse įsisavinti ir efektyviai naudoti pasaulyje pirmaujančias inovacines skaitmenines platformas, skirtas projektavimui, gamybai ir produkto gyvavimo ciklo palaikymui. Virš 450 Lietuvos įmonių pasirinko IN RE UAB, kaip patikimą partnerį diegiant CAD/CAM/EDA/PLM sprendimus.

 

Seminaras vyks gegužės 16 d. nuo 10:00 iki 14:00 val. konferencijų salėje 5.2.

Seminaro dienotvarkė ir registracijahttps://solidworksplm2019.eventbrite.com/?aff=LitExpo

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.