2022 12 13

Septynių kalvų miestas – Telšiai

Telšių miestas įsikūręs ant septynių kalvų, prie Masčio ežero. Telšių senamiestis – vienas iš 7 saugomų architektūrinio paveldo senamiesčių Lietuvoje. Ant Insulos kalvos – įspūdingo grožio dviaukštė Šv. Antano Paduviečio katedra, Bernardinų vienuolyno ir kunigų seminarijos statinių kompleksas, ant Vilniaus kalvelės – Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia. Telšiuose rasite ir Ješivą, svarstyklinę, kurioje įsikūręs Žemaitijos turizmo informacijos centras, stačiatikių Šv. Mikalojaus cerkvę, Žemaičių kaimo muziejus. Vaikščiodami ir grožėdamiesi išskirtiniu Telšių senamiesčiu, rasite mažosios architektūros puošmenas ar paskaičiuosite meškučius, kurie įsitaisę pačiose netikėčiausiose miesto vietose. Jų yra net 51!  Iš unikalaus senamiesčio galėsite pasukti Masčio ežero pakrantės link – tai Telšių miesto rekreacijos zona, pritaikyta laisvalaikio praleidimui su prieplauka, skulptūrų parku, pėsčiųjų ir dviračių takais, kavinėmis, amfiteatru bei apžvalgos aikštele.

Sušalote? Užsukite į Žemaitijos turizmo informacijos centrą (Turgaus a. 21, Telšiai) arba paskambinkite tel. + 370 618 63448 ir mes Jums padėsime užsisakyti pažintines, edukacines veiklas, žemaitiško kulinarijos paveldo degustacijas, ekskursijas po unikalų senamiestį  ir kitus lankytinus objektus.

Laukiame Jūsų!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.