2024 04 10

Šiais metais Finder SPA švenčia savo 70-ies metų jubiliejų ir pristato visą eilę naujų produktų, skirtų pramonei ir civiliniam sektoriui

OPTA – programuojama loginė relė (PLR), sukurta bendradarbiaujant su Arduino. Nors pati relė buvo pristatyta prieš metus, šiemet atsirado išplėtimo moduliai, kurie leidžia padidinti įėjimų ir išėjimų skaičių ir spręsti sudėtingesnius automatizavimo uždavinius.

Pati OPTA turi tris  bazines versijas, jos skiriasi ryšio funkcionalumu  – LITE, PLUS ir ADVANCED, o šiemet pristatome tris išplėtimo modulius, kurie padidina PLR lankstumą.

Daugiau apie OPTA galima susipažinti www.opta.findernet.com puslapyje.

Galios analizatorius su Modbus protokolu yra vienfazis tinklo kokybės kontrolės prietaisas.

Jame yra integruoti trys prietaisai – srovės transfomatorius, galios / energijos skaitiklis su tinklo kokybės analizatoriumi ir Modbus ryšio modulis. Prietaisas yra skirtas AC ir DC tinklams, matuoja sroves nuo 50A iki 400A (priklausomai nuo pasirinkto modelio) ir yra kompaktiškas.

Prie galios analizatoriaus galima prijungti protokolo keitiklį, leidžianti apjungti iki 200 prietaisų į vieną tinklą.

Galimos panaudojimo sritys – žalioji energetika, automobilių pakrovimo stotelės, gamybinės linijos, elektros energijos techninė apskaita ir daugelis kitų pritaikymų, kur reikia stebėti arba kontroliuoti energiją ir jo kokybę.

Dar vieni nauji produktai Finder šeimoje  – pramoniniai kontaktoriai, nuo pačio mažiausio 4kW iki 37kW komutuojamos galios.

Kaip ir priklauso, visi turi galimybę uždėti papildomus kontaktus ir turi platų konfigūracijų pasirinkimą, UL ir CE sertifikatus. Šiuo metu pristatomos 4 dydžių versijos su veikimo įtampomis 24VAC, 120VAC ir 230VAC. Pati mažiausia kontaktoriaus versija turi ir 24VDC ritę.

Šiemet buvo atnaujinta jėgos puslaidininkinių relių serija.

Dabar galima užsakyti ne tik vienos fazės, bet ir dviejų ar trijų fazių jėgos reles. Vienfazės relės komutavimo srovė siekia 125A, dvifazės – iki 75A, o trifazės – iki 80A. Reikia pažymėti, jog kiekvienos fazės valdymas vyksta nepriklausomai, o srovė yra bendrą visoms fazėms.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.