2024 01 22

Šiaulių rajonas atkeliauja į ADVENTUR 2024 pristatyti savo krašto magiją ir stebuklus!

Šiaulių rajonas pristato savo krašto magiją ir stebuklus, kuriais, jei netikima, galima patikėti čia atvykus.

  • Neišdildomi naktiniai potyriai Kryžių kalno ekskursijoje „Vienuolio pėdomis kalne“, kurioje Kryžių kalno pasakotojas-vienuolis supažindins su Kryžių kalno dvasia ir istorija.
  • Kuršėnų pėsčiųjų tiltas per Ventos upę. Tai unikalios konstrukcijos, vienas gražiausių, moderniausių ir ilgiausių Lietuvoje pėsčiųjų tiltų, nuo kurio atsiveria gražus Ventos upės vaizdas.
  • Kurtuvėnų regioninis parkas – kas vertina autentiškumą, gamtą, poilsį gamtoje.
  • „Villa Tulipa“ – kavinė Kurtuvėnuose, kurioje skoningai persipina lietuviškos ir olandiškos tradicijos bei modernumas.
  • Bubių dvaro bravoro alaus degustacijos nustebins kiekvieną. Bravoras įkurtas autentiškame Grafo Zubovo dvaro pastate. Ilgametę patirtį turintis profesionalus aludaris padeda nepaklysti alaus pasaulyje: supažindina su skonių įvairove, parodo, kaip gimsta alus ir nauji jo skoniai, atskleidžia išskirtinį mažųjų bravorų veiklos principą.
  • Kuršėnų dvaras – vienintelis Lietuvoje išlikęs leno teisę turėjęs XIX amžiaus pradžios medinės architektūros šedevras.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.