2021 04 19

SISTERS ON WIRE | DRIVE IN LIVE | VILNIUS

„Sisters On Wire“ rengia pirmą ir kol kas didžiausią savo koncertą sostinėje! Klausytojus jau spėjusi sužavėti savo kūryba, grupė koncertą surengs gegužės 1-ąją dieną Drive in live scenoje.

2015 metais išleidusi singlą „Parallel world“, grupė sulaukė ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkos susidomėjimo. Nuo to laiko į pasaulį paleisti EP ir albumas „Never Turn The Lights Off“ klausytojus žavėjo unikalių skambesių įvairove, o jau 2020 metais išleista pirmoji lietuviška daina „Taip Jau Gavosi“ visiškai sprogdino muzikinę padangę ir tapo naujos „Sisters On Wire“ muzikinės kelionės pradžia. Neilgai trukus grupė pristatė naują singlą „Mėlyna Mėlyna“, kuris buvo pripažintas vasaros radijo hitu ir jau skaičiuoja beveik 7 milijonus peržiūrų YouTube platformoje. Svajingų gitaros garsų, balsinių efektų bei į vasaros festivalius grąžinančių ritmų pripildyta grupės muzika įsupa į pozityvumo sūkurį ir leidžia prisiminti pačias nuostabiausias akimirkas!

Video nuoroda: https://www.youtube.com/watch?v=YeD_HU4vA0o

Bilietai: https://bit.ly/3dsbskS

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.