2023 04 19

Skaitmeninė statyba 2023. Vilnius

2023 m. balandžio mėn. 28 d VšĮ „Skaitmeninė statyba“ organizuoja kasmetinę tarptautinę konferenciją „Skaitmeninė statyba 2023. Vilnius“. Konferencija yra jau 12-us metus iš eilės vykstantis didžiausias skaitmeninės statybos ir BIM metodologijos tematikos renginys Lietuvoje.

Renginio tikslas – aptarti skaitmeninės statybos ir statinio informacinio modeliavimo (angl. BIM) metodologijos vystymą Lietuvoje, tarptautines patirtis ir tendencijas.

Renginio metu pranešimus skaito Lietuvos ir užsienio skaitmeninės statybos ekspertai.

Šių metų konferencijos pagrindinė tema: „Skaitmeninė infrastruktūra: GIS ir BIM sinergija“.

Renginio metu Lietuvos ir užsienio šalių ekspertai dalinsis savo įžvalgomis, patirtimi bei diskutuos apie šalies infrastruktūros skaitmenizaciją, miesto modelio panaudojimą infrastruktūros planavimui, miesto judumo sprendinius, Vilniaus miesto infrastruktūros vystymo viziją bei reikalingus pokyčius, norint siekti pažangos ir skaitmenizuoti sostinės infrastruktūrą. Konferencijos akcentas – pranešimai ir diskusijos apie prielaidas Vilniaus metro atsiradimui, kitų šalių gerąją praktiką, įgyvendinant metro projektus ir vyraujančius mitus apie metro kūrimą.

Konferencijos akcentas – diskusija apie galimybes Vilniaus metro atsiradimui, kitų šalių gerąją praktiką, įgyvendinant metro projektus ir vyraujančius mitus apie metro kūrimą.

Konferencijoje taip pat bus apdovanoti konkurso „Lietuvos BIM projektai 2023” nugalėtojai ir geriausių skaitmeninės statybos projektų autoriai bei jų projektų pristatymai.

Konferencija „Skaitmeninė statyba 2023. Vilnius“ yra skirta visiems statybos proceso dalyviams – užsakovams, NT vystytojams ir valdytojams, projektuotojams, statytojams, valdžios atstovams, viešųjų pirkimų organizatoriams bei mokslo ir tyrimų institucijų atstovams.

Prognozuojamas renginio dalyvių skaičius – 300 asmenų.

Konferencija vyks didžiausios statybų parodos RESTA 2023 metu.

Daugiau informacijos: https://skaitmeninestatyba.lt/konferencija2023/

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.