2024 04 18

SKYDINĖS RENOVACIJOS pristatymas su ekspertu!

Tikime, šiandien jau spėjote susipažinti su daugybe inovatyvių statybos sprendimų. Tačiau kviesime jus plačiau išgirsti ir apie skydinę renovaciją.

 

Skydinė renovacija tai ne tik naujas požiūris į senų pastatų atnaujinimą. Tai tvarus būdas modernizuoti mūsų augančių miestų gyvenamąją aplinką. Kuo išskirtinė skydinė renovacija? Ją atlikti galima bet kuriuo metų laiku, nes šaltis ir drėgmė jokios įtakos neturi. Fasado šiltinimo darbus galima atlikti mėnesiams nepaverčiant kiemų statybų aikštele. Geriausia, kad didžioji dalis renovacijos darbų vyksta dar gamykloje – viskas atliekama pagal specialią, aukščiausiais standartais sertifikuotą sistemą ir technologiją, todėl užtikrinama maksimali kokybė pagal visus tvarumo principus.

Galiausiai paneigsime didžiausią mitą – skydinė renovacija yra brangus procesas. Dažniausiai skydinės renovacijos kaina neviršija tradicinės renovacijos kainos, o kai kuriais atvejais dar gali būti ir pigesnė.

 

Geriausia dalis, kuri turėtų paskatinti visus svarstančius apie namų atnaujinimą – šiuo metu Aplinkos projektų valdymo agentūra (APVA) teikia valstybės parama daugiabučių skydinei renovacijai.

 

Norite sužinoti daugiau? Balandžio 25-27  d. atvykite prie SKYDINĖS RENOVACIJOS stendo, čia vyks pristatymas su ekspertu.

  • Preliminarūs pristatymo laikai balandžio 25-26 d.: 11 val., 13 val. ir 15 val.
  • Preliminarūs pristatymo laikai balandžio 27 d.: 11 val., 12 val. ir 13 val.

 

Organizatorius: Lietuvos medinių surenkamųjų namų klasteris – PrefabLT

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.