2020 09 01

SMART gamyba: šiuolaikinės gamybos evoliucija ir transformacijos

Jau pripratome, kad sparčiais tempais besivystančios technologijos keičia mūsų buitį, laisvalaikį, formuoja naujus įpročius, o pasaulis tampa globalesnis, bet tuo pačiu ir mažesnis. Kokį poveikį tai turi gamybai? – net tradiciškai konservatyvios pramonės šakos yra priverstos pasiduoti šiai tėkmei, o visų likusių situacija primena nusileidimą kalnų upe.

Gegužės 15-17 d. vyksiančios konferencijos tikslas – atrasti sprendimus, kurie leistų optimaliomis investicijomis pasiekti geresnį efektyvumą, greitį bei pakelti kokybės lygį. Taip pat aptarti, kiek nauji, dar tik atsirandantys gamybos sprendimai bei procesai padeda spręsti kasdienes problemas, o galbūt tai tik mados reikalas.

Konferencijos metu kalbėsime apie susiformavusius gamybinius stereotipus bei pažvelgsime į netolimą ateitį: nuo sėkmės istorijų iki konkrečių metodinių sprendimų.

Lektoriai – nuo kviestinių svečių iš užsienio iki gerai pažįstamų savo srities specialistų.

Konferenciją moderuoja Rolandas Juraitis, Išmaniųjų technologijų asociacijos (ITA) vadovas

KONFERENCIJOS PROGRAMA:

Gegužės 15 d., trečiadienis 

Gegužės 16 d., ketvirtadienis

Gegužės 17 d., penktadienis

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.