2024 02 05

stailingo & šukavimų live šou. Event by Evo Hair Lietuva and Atwins Creative Team.

esmė: 2 dalių stailingo & šukavimų programa apie stailingo esmę ir ribas ištrinačius kūrybiškus šukavimus + ypatingas bonusas ir nepakartojamas vaibas.
1 dalis 1,5 val. / esminiai stailingo principai / paskui karštą oro gūsį*
2 dalis 1,5 val. / kūrybiniai šukavimai / į formą*
1 dalis / esminiai stailingo principai / keliausime ten, kur nuneša džiovintuvo oro gūsis, suvaldyta temperatūra, nuo įžangos iki baigiamųjų šukavimo akordų, įgudusiai parinktų formavimo produktų svarbos, šepečių ir karštų įrankių pasirinkimo skirtingų tipų plaukams. kad jaustumėtės ramūs ir užtikrinti savimi, koks klientas beatsisėstų į jūsų kėdę.
2 dalis / kūrybiniai šukavimai / tęsim kelionę, tad savo drovumą palik už durų. kokios galimybės? neaprėpiamos. o ribos? tokių nežinome. tiesiog nežabota kūryba be jokių suvaržymų pėdsako. pasitikite kūrybišką meistrystę. horizontalios bangos, elegantiškos uodegos, pynimai, tekstūruoti kuodeliai… tai tik kelios šukavimų galimybės. demostruosime kaip sukursti tvirtą norimos formos pamatą ir jį užbaigti panaudojant reikiamą techniką, kad viskas tobulai stotų į savo vietas (ir liktų tose vietose tiek, kiek reikia).

Daugiau info FB event’e: evo stailingo & šukavimų live šou. Nuoroda į renginį: stailingo & šukavimų live šou | Facebook

data: balandžio 13 d., Vilnius, paroda „Pelenė“, Litexpo 5.1 salė
laikas: 13:00 – 18:00 val.
evo live šou bilietas: 50 Eur
arba dylas profesionalams iki 02.29 –
paketas į abu renginius + plius savaitgalio „Pelenės“ bilietas & afterparty – 100 Eur*

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.