2020 09 01

Standartiniai baldai nestandartinėse situacijose

Įmonė VIRŪNA buvo įkurta 1994 metais, matant, kaip žmonėms būna sunku pritaikyti didžiųjų gamintojų standartinius baldus nestandartinėse situacijose.

Per penkiolika baldų gamybos metų pavyko iškristalizuoti įmonės stilių, kurį galima apibrėžti kaip: atidumas kliento poreikiams, profesionalus dizainas ir aukščiausia kokybė. Visą tai galima įgyvendinti tiktai subūrus puikų, aukštos kvalifikacijos, veiklų, jaunų bendraminčių kolektyvą bei išplėtus gamybą. Dirbti pradėję savadarbiais įrengimais mažoje stalių dirbtuvėje, šiuo metu 55 darbuotojai 5000 m² patalpose naudodami naujausias technologijas ir įrengimus bei amatininkams būdingą rankų darbą, įgyvendina reikliausių užsakovų ir jų architektų bei dizainerių projektus.

Lietuvoje VIRŪNA gali pasigirti gausiais apdovanojimais už dizaino pritaikymą gamyboje, gautais dalyvaujant Vilniuje LITEXPO organizuojamose baldų parodose.

„Tikiuosi ir toliau nesustoti ties pasiektais rezultatais, juk žmonės, mano manymu, turi gyventi kuo patogiau.“ Vytautas Paulauskas, Direktorius

 

Daugiau apie parodos dalyvį: www.viruna.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.