2020 09 02

Sunku apsispręsti, kokias studijas ar veiklą pasirinkti? Nieko nežinai ir ieškai patarimo? Nori geriau pažinti save? Pabendrauk su karjeros specialistais ir galbūt jie padės rasti atsakymą.

Karjeros konsultacijos. Individualios ir grupinės. Kam skirtos? Mokiniams, tėvams, studentams, mokytojams ir visiems besiblaškantiems karjeros vingiuose žmonėms. Lietuvos karjeros specialistų asociacijos desantas kviečia pasikalbėti apie amžinus ir ramybės neduodančius klausimus: ko aš noriu? Ką galiu? Ką moku/nemoku? Ką man pasirinkti? Studijuoti ar turėti gap year? Kaip susitarti su tėvais? Aš svajoju… Tai ne man… Ne perspektyvu…. Nėra abejonių, kad tokie klausimai varo iš proto ir gimnazistą, ir  artimuosius, ir studentus. Tuomet  galvoje atsiranda painiava ir net tai, kas buvo aišku, tampa nebeaišku. Todėl čia greitoji pagalba pasiruošusi pagelbėti. Karjeros specialistai sako, kad kiekvienas savo karjerą kuriame patys. Karjeros konsultacijų tikslas – padėti atsikratyti stereotipų apie karjerą, studijas ir profesijas, suprasti, kad vienoks ar kitoks sprendimas nėra vienintelis ir galutinis, kad klysti ir nežinoti yra žmogiška. Didžiausias dėmesys skiriamas asmeniui, jo gebėjimams, poreikių ir interesų visumai. Karjeros receptų dar niekas neišrado, nes jų ir nereikia. Visus atsakymus žino kiekvienas iš jūsų, tik reikia mokėti teisingai užduoti klausimą. Septintus metus iš eilės Lietuvos karjeros specialistų asociacijos specialistai tą ir daro bei kviečia į karjeros konsultacijų areną.

Šiais metais erdvė „PAŽINK SAVE“ su karjeros konsultacijomis keliasi iš salės į 1 salę.

 

Programa:

VASARIO 8 DIENA, PENKTADIENIS

11.35–11.55 Kaip pataikyti į trasą su snowboardu?

Pranešėjos: Daiva Šilienė, Dalia Gaidamavičiūtė, Edita Mačiulskė, karjeros konsultantės, Lietuvos karjeros specialistų asociacijos narės

UNIKALUSIS AŠ, 3 salės renginių erdvė

 

15.05–15.25 Sumanus karjeros startas

Pranešėjas – Kęstutis Mikolajūnas, LKSA narys, Lietuvos tėvų forumo tarybos narys, karjeros konsultantas, koučingospecialistas, lektorius

KURIANTI LIETUVA, 1 salės renginių erdvė

 

Pilną parodos STUDIJOS 2019 programą galite rasti ČIA.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.