2020 09 01

Susipažinkite su naujausiomis suvirinimo technologijomis ir išbandykite savo jėgas mesdami iššūkį profesionaliam suvirintojui-demonstratoriui!

TOLAS, UAB specializuojasi suvirinimo bei metalo apdirbimo įrangos bei medžiagų tiekimu Lietuvos rinkai. Parodos BALTTECHNIKA metu bus pristatoma naujausių technologijų Vokietijos gamintojo REHM suvirinimo įranga bei tokie gerai žinomi prekiniai ženklai kaip 3M Speedglas, AGA. 

Suvirintojas-demonstratorius visos parodos metu virins AGA dujų sistemos GENIE pagalba, bus naudojami 3M Speedglas aukščiausios kokybės suvirintojo skydeliai su oro tiekimo sistema ADFLO. Taip pat bus demonstruojamos įvairios suvirintojo saugos priemonės 3M Speedglas.

Visos parodos metu bus galima mesti iššūkį REHM suvirintojui-demonstratoriui. Lankytojų, suvirinusių geriau už profesionalą, laukia specialūs prizai. Nepraleiskite progos išbandyti savo jėgas!

Išskirtinai tik parodos metu:

-Įsigykite vokiečių gamintojo REHM suvirinimo aparatus su 40% nuolaida!

-Užsisakykite asmeninę demonstraciją kliento įmonėje NEMOKAMAI!

 

Išsamią TOLAS,UAB (stendo Nr. 5.B12) siūlomos suvirinimo įrangos pristatymo programą galite rasti čia.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.