2020 09 03

Susitikite su Danske Bank Mokymosi visą gyvenimą salėje

Yra priežasčių, kodėl „Danske Bank“ nuolat laimi įvairius geriausių darbdavių apdovanojimus Lietuvoje. Viena jų – „Danske Bank“ skatina „neužsisėdėti“ vietoje. To siekia palaikydami judėjimą tarp komandų įvairiomis iniciatyvomis, leidžiančiomis susipažinti su veikla kituose departamentuose ar net keletai mėnesių pakeisti darbo vietą. Taip pat nuolat organizuoja įvairius vidinius mokymus bei akademijas, tokias kaip programavimo ir pinigų plovimo prevencijos.

„Danske Bank“ stende turėsite galimybę pabendrauti su darbuotojais, kurie galės papasakoti plačiau ir iš patirties įrodyti, kad mokytis niekada nevėlu. Būsimieji studentai sužinos apie „Danske Bank“ programą, skirtą informacinių technologijų studentams – Future Pros, leidžiančią tobulai derinti studijas ir darbą. Pavargus nuo kalbų, siūlys atsipūsti sudalyvaujanti fusbolo ir retro žaidimų turnyre prieš „Danske Bank“ kolegas!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.