2024 01 22

Susižvejokite savo ATOSTOGŲ nuotykį apsilankę Žaliojo regiono stende!

Šaltas, skaidrus, gaivus, sruvenantis, šniokščiantis, tylus, gilus, ramus, atspindintis žvaigždes ir saulės spindulius, trykštantis purslais ir pasiklystantis tarp pirštų… Daugybe žodžių galima nusakyti vandenį. Dar daugiau jausmų ir potyrių jis gali dovanoti. Vanduo – visada buvo ir yra gyvybės šaltinis, savo tėkme graviruojantis kraštovaizdžio reljefą. Nuo seniausių laikų žmonės kurdavosi ten, kur teka sraunios upės, o pilis ir dvarus mūsų protėviai statydavo prie vandens, kuris tapdavo patikima apsauga nuo priešų. Šiomis dienomis vanduo išliko tiek pat svarbus žmogaus gyvenime, kaip ir prieš šimtus metų. O jei pažvelgus į vandens turtus keliautojo akimis?

Įmerkti kojas į Lietuvos upių karaliaus Nemuno vandenis, skrieti su vandens paukščiais šniokščiančiais Akmenos ir Jūros vingiais, grožėtis slapčiausiais pakrančių turtais – nuo Panemunės pilies iki Rambyno alkakalnio, nuo Padievaičio piliakalnio iki modernaus Pagramančio upių santakos apžvalgos bokšto, kur į vieną kasą susipina spalvotos dviejų upių gijos…Tai – vandens didybė!

Šiemet iš Žaliojo regiono keturių srovių kuriame bendrą upės tėkmę, kurioje, net neabejojame, sužvejosite savo ATOSTOGŲ nuotykį! Per upių vingius ir akmenuotas rėvas, kabančius tiltus ir užburiančius gamtos vaizdus tekėsim nešini sraunios gyvybės srovės, kapsėsime ramybės ir atsipalaidavimo lašeliais, brisime istorijos ir pažinimo vandenimis…

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.