2020 09 01

Šveicarijoje sukurti ir išplėtoti interjero sprendimai, kurie užkariavo pasaulį

Vitra dirba su patyrusiais dizaineriais, kurių tikslas – pažangios idėjos ir sprendimai, padedantys suvaldyti didėjančius kasdienio gyvenimo iššūkius: greitesnį tempą, technologinį progresą, socialinius pokyčius.

XCELSIOR artimai bendradarbiauja su klientais, siekdami rasti unikalius interjero sprendimus asmeninėms ir visuomeninėms erdvėms.

Vitra@Work ekspozicija iliustruoja, kaip suvienyti įmonės ir darbuotojų poreikius; kaip kurti lanksčias darbo erdves, prisitaikančias prie jose dirbančių žmonių bei skatinančias jų iniciatyvumą, bendruomeniškumą.

„Lanksčioms organizacijoms reikia lanksčių darbo erdvių. Jei sprendimai priimami vadovaujantis lankstumo manifestu, visiškai normalu paslankumo tikėtis ir iš erdvės, kurioje tai vyksta. Laisvas, nesuvaržytas mąstymas reikalauja skaidraus proto, tad lankstumas neturėtų baigtis ties durų slenksčiu – jis reikalingas visuose darbovietės aspektuose. Tiesą sakant, darbo erdvė yra puikus įmonėje vyraujančio mąstymo atspindys.“

– – –

Vitra – jau aštuoniasdešimt metų gyvuojantis šeimos verslas. Šveicarijoje sukurti ir išplėtoti sprendimai netruko užkariauti pasaulį. Šiandien Vitra gaminiai plačiai naudojami architektų, įmonių bei privačių asmenų, kuriančių įkvepiančias erdves asmeniniam ar visuomeniniam naudojimui. Meistriškai derindami savo patirtį su šiuolaikinių dizainerių kūrybingumu, Vitra siekia ir toliau vesti dizaino pasaulį į naujas aukštumas.

 

Daugiau apie dalyvį: www.vitra.com

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.