2024 03 04

Sveiki! Atvykite į įspūdingą UAB NeBuvo ekspoziciją, kurioje pristatysime įvairiausias vidaus apdailos medžiagas ir sprendimus!

Mūsų įmonė specializuojasi vidaus apdailos medžiagų prekyboje, o paroda yra puiki proga pamatyti mūsų naujausius produktus ir sprendimus. Čia rasite viską, ko reikia jūsų namų ar verslo patalpų atnaujinimui ir puošimui.

Nuo vandeniui atsparių sieninių plokščių ir grindų iki modernių kavos staliukų, apšvietimo sprendimų ir daug daugiau – UAB NeBuvo yra vieta, kur galite rasti visas būtinas vidaus apdailos medžiagas vienoje vietoje!

Tikime, kad mūsų kokybiškos ir įvairios produkcijos pasiūlymai tikrai patiks kiekvienam lankytojui. Taigi, neatidėliokite – ateikite ir sužinokite daugiau apie tai, kaip UAB NeBuvo gali pagelbėti jums suteikiant jūsų namams ar verslui naują gyvybę ir stilių!

Mūsų paroda vyks Litexpo, adresu Laisvės prospektas 5, Vilnius. Laukiame jūsų! Nuo Balandžio 25-27 #UABNeBuvo #VidausApdailosMedžiagos #Paroda”

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.