2022 04 06

Šviežias oras su KOMFOVENT jau ketvirtį amžiaus

KOMFOVENT, jau 25 metus kuria modernius ir inovatyvius vėdinimo įrenginius bei valdymo automatiką, kuri būtų draugiška vartotojui. Vėdinimas – tai, ką išmano geriausiai, todėl norėdami pasidalinti savo sukaupta patirtimi kviečia užsukti į „RESTA 2022“ parodą ir aplankyti KOMFOVENT 4.23 stendą. Čia teiksime konsultacijas ir demonstruosime jau pamėgtus populiariausius aukščiausio efektyvumo DOMEKT ir RHP serijos vėdinimo įrenginius, „Panasonic“ oro kondicionavimo bei šildymo sistemas.

DOMEKT vėdinimo įrenginiai

Gyvenamosioms patalpoms vėdinti skirti įrenginiai su integruota išmania valdymo sistema bei kruopščiai atrinktais komponentais efektyvesniam ir tylesniam įrenginio veikimui. DOMEKT įrenginių gamoje galima rasti horizontalius, vertikalius ir plokščiuosius modelius. Tai leis rasti sprendimą tiek mažose, vietos stokojančiose erdvėse, tiek didelėse ir erdviose patalpose. DOMEKT įrenginių gamos našumas siekia 50–1000 m2, o parodoje demonstruojami įrenginiai skirti patalpoms iki 150 m2.

RHP vėdinimo įrenginiai su rotaciniu šilumogrąžiu ir integruotu šilumos siurbliu

Patalpų klimatui visapusiškai valdyti skirti įrenginiai efektyviai vėdina, šildo, vėsina ir filtruoja orą, taip pat padeda kontroliuoti drėgmę patalpose. Universali įrenginio konstrukcija turi 16 ortakių prijungimo variantų, kas suteikia galimybę ortakius prijungti optimaliai ir racionaliai. Įrenginyje integruota C5 automatika, kuri tiks tiek profesionalams, tiek paprastiems vartotojams. Parodoje bus galima išvysti ir demonstracinį RHP modelį, kuris leis susipažinti su visais šio įrenginio privalumais.

„Panasonic“ oro kondicionavimo ir šildymo sistemos

KOMFOVENT yra oficialus „Panasonic“ oro kondicionavimo ir šilumos siurblių įrangos platintojas Lietuvoje. Parodoje jums pristatysime didelio efektyvumo šilumos siurblius „oras–vanduo“, „oras–oras“ bei vandens šildytuvus.

Ieškančiuosius pažangių ir tvarių vėdinimo, kondicionavimo ar šildymo sprendimų balandžio 20–23 dienomis kviečiame susitikti gyvai parodoje „RESTA 2022“ KOMFOVENT stende. Laukiame visų!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.