2020 10 02

„Swedbank“ – parodos „Studijos 2017“ bankas!

Finansinis raštingumas ir sumanumas tvarkant kasdienius piniginius reikalus pasiekiami ne tik suaugusiems ir ne tik kiurksantiems prie nuobodžių vadovėlių. Kaip ir kasmet, bankas „Swedbank“ parodoje „Studijos 2017“ prisistato su populiariąja „Swedbank“ jaunimo programa, kuri dar kartą patvirtina – sumaniai ir smagiai tvarkyti savo finansinius reikalus gali išmokti vos nuo 7-erių.

Ateik į „Swedbank“ stendą ir praleisk laiką ypač naudingai: sužinok viską apie karščiausią naujieną – bekontaktę mokėjimo kortelę, taip pat tai, kaip „Swedbank“ jaunimo programa pagelbės atsiimant studento pažymėjimą, kokie privalumai siūlomi imantiems studijų paskolą, kaip vos pakračius išmanųjį sužinoti sąskaitos likutį ir dar milijonus svarbių dalykų, praversiančių moksleiviams ir studentams. Be to – iš stendo tuščiomis rankomis tikrai neišeisi! Iki susitikimo parodos banko stende!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.