2020 08 31

Tarptautinės žirgų konkūrų varžybos jau spalio 10-13 d. drebins Šiaulių areną!

Spalio 10-13 d. prasidės svarbiausias ir didžiausio dėmesio susilaukiantis žirginio sporto renginys, vyksiantis Šiaulių arenoje, Šiauliuose – Pasaulio taurės etapo ir Šiaulių miesto mero taurės konkūrai!

Šiuose konkūruose dėl gražuolės Šiaulių miesto mero taurės varžysis patys tituluočiausi Vidurio ir Rytų Europos šalių bei Lietuvos raiteliai su pačiais pajėgiausiais ir reikšmingiausius rezultatus pasiekusiais žirgais. Jaunieji raiteliai turės progą varžytis dėl atskirų rungčių taurių, Žemaitukų arklių augintojų asociacijos taurės, Poni klasės žirgų taurės!

Žirgų konkūrų varžybos – tai ne tik daug ištvermės, tikslumo ir elegancijos reikalaujanti sporto šaka, bet ir pasakiško grožio reginys. Šio renginio koncepcija orientuota ne tik į sportinius pasiekimus, bet ir į žirginio sporto populiarinimą Lietuvoje, platesnį šios sporto šakos pažinimą, vaikų edukaciją, o tuo pačiu visos šeimos pramogą.

Žirginis sportas Lietuvoje tampa vis populiaresnė ir vis daugiau žiūrovų ir žirginio sporto mylėtojų pritraukianti sporto šaka. Šios varžybos yra rengiamos jau septintus metus iš eilės ir yra tapusios tradicija, siekiant išaiškinti CSI2*-W/CSIYH1* suaugusiųjų raitelių ir jaunų žirgų grupių nugalėtojus.

Pasibaigus svarbiausiai varžybų rungčiai – Pasaulio taurės etapo ir Šiaulių miesto mero taurės konkūrui – žiūrovus stebins ir savo unikaliais gebėjimais džiugins teatralizuotas pasirodymas su žirgu, kuriame raitelis, atrodytų, visiškai be vizualių komandų, priverčia žirgą atlikti tokius dalykus, kurie šiems gyvūnams yra visiškai nebūdingi. Ateikite ir pamatykite tai!

Nepraleiskite progos pamatyti tikras, nesuvaidintas pergalės ir nusivylimo emocijas, kraują stingdančius žirgų šuolius ir, žinoma, neįprastą žirgo ir žmogaus ryšį!

Kiekvienam privalu pajausti šią atmosferą ir tai galėsite padaryti atvykę į Šiaulių areną!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.