2020 10 02

TASTE VILNIUS HORECA 2020 parodoje įmonė „UCS Baltic“ pristatys ne tik sprendimus maitinimo ir apgyvendinimo sektoriui, bet ir naują produktą, skirtą sveikatingumo ir pramogų įstaigoms

Šiais metais TASTE VILNIUS HORECA 2020 parodoje įmonė „UCS Baltic“ pristatys savo jau gerai žinomus sprendimus maitinimo ir apgyvendinimo sektoriui bei naują produktą, skirtą sveikatingumo ir pramogų įstaigoms. Parodos metu bus galima pamatyti naujausią techninę įrangą bei ją išbandyti.

Rinkoje lyderiaujantis produktas restoranams, kavinėms ir barams r_keeper grįžta su nauja užsakymų sistema, sukurta kartu su partneriais Meniu.lt. Užsakymai vykdomi mobiliosios programėlės pagalba restorane, išsinešimui arba pristatymui į namus. Tai naujas sprendimas pagreitinti aptarnavimą ir sumažinti eiles prie kasų. Taip pat demonstruosime naują savitarnos kasos sistemą r_keeper Kiosk Pro bei naujausias eilės valdymo sistemos, kliento ekrano bei virtuvės ekrano versijas ir naujuosius delninukus, ypač paklausius tarp mūsų klientų.

Šiais metais „UCS Baltic“ pristato jau ne vieną, o du itališkus produktus – viešbučių sistemą Ericsoft, greitai įsitvirtinusią rinkoje bei naująjį produktą SPA, baseinams bei sporto klubams – jau daugiau nei 20 metų vystomą Gymgest, kurį jau diegiasi žinomiausi SPA centrai. Tuo tarpu multifunkcinių viešnagės sektoriaus įstaigų atstovai pamatys kaip visos sistemos gali būti integruotos kartu, taip palengvinant tokių centrų administravimą.

 

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.