2020 10 22

Taste Vilnius HORECA parodoje įsikurs augalinio maisto festivalis Vegfest LT!

Vegfest LT festivalis rengiamas nuo 2016 m., šiemet atšventė penkerių metų gimtadienį. Vegfest LT  yra mėgiamas ne tik veganų ir vegetarų, bet ir visų, besidominčių sveika mityba. Įkvėptas didžiausio Europoje veganų festivalio – Londone vykstančio Vegfest UK, lietuviškasis renginys šiuo metu organizuojamas Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Atėjusieji į renginį galės paskanauti veganiškų karštųjų patiekalų, desertų ir gėrimų, įsigyti mėsos ir pieno produktų pakaitalų, įvairių kitų pusgaminių, ekologiškų prekių, natūralios kosmetikos ir švaros priemonių, daiktų namams.

Vegfest LT zonoje gaminius pristatys 20 populiariausių festivalio dalyvių – tai daugiausiai nedideli vietiniai verslai, kuriems svarbūs etiniai principai tiek žmonių, tiek gyvūnų bei aplinkos atžvilgiu. Šeštadienį Vegfest LT konferencijos lankytojus kvies sužinoti daugiau apie sveiką gyvenseną, Zero Waste (gyvenimo be atliekų) judėjimą ir gyvūnų teises.

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.