2024 02 21

,,Tolvita” – Jūsų židinių ekspertai!

Mes esame ,,Tolvita” – Jūsų židinių ekspertai!

 

,,Tolvita” – tai specializuota židinių parduotuvė, priklausanti šeimai, kuri aistringai rūpinasi šiluma ir komfortu jau daugiau nei 12 metų visoje Lietuvoje.

Mūsų asortimente rasite kokybiškas krosneles, židinius, krosnis, kaminus bei elektrinius radiatorius. Esame oficialūs atstovai, pasaulyje gerai žinomų prekinių ženklų, tokių kaip: ,, Jøtul „, ,,Scan”, ,,Atraflam”, ,,NunnaUuni“ , ,,Poujoulat“ ir ,,Technotherm“ . Dėl šios priežasties galime savo klientams pasiūlyti platų aukščiausios kokybės gaminių ir paslaugų pasirinkimą namų šildymui. Mūsų komanda padės jums kiekviename žingsnyje – nuo išsamių sąmatų iki asmeninių konsultacijų ir ekspertų patarimų. Nesvarbu, ar jums reikia židinio, krosnies, kamino parinkimo ar įrengimo, esame įsipareigoję suteikti jums aukščiausio lygio paslaugas ir užtikrinti maksimalų pasitenkinimą. Apsilankykite mūsų stende ir leiskite mums padėti pasirinkti Jums tinkamiausią sprendimą namų komfortabiliam šildymui.

 

Ką naujo pristatysime parodoje?

 

Šiais metai su džiugesiu pristatysime Jøtul gamintojo naujausią krosnelių seriją su išmania Zensoric sistema.

Gamintojo Jøtul pristatoma jubiliejinė serija Jøtul F 170 yra visiškas perversmas krosnelių ir židinių gamintojų rinkoje. Įdiegta technologija Zensoric yra perversmingas, naudotojui labai pravartus sprendimas. Sistema Zensoric automatiškai optimizuoja oro srautą, kad degimas būtų švaresnis ir efektyvesnis, praneša naudotojui apie reikalingą malkų papildymą, o tai naudinga ir aplinkai, ir klientų biudžetui. Be to, ant malkinės krosnelės stiklo nusėda dar mažiau suodžių nei iki šiol! Tad klientai mėgausis tobulai švariu stiklu!

Video – https://youtu.be/80-t4nZfmvM?si=P3O7OFggbAULM3Lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.