2020 09 03

Trakai – 2020 metų Lietuvos kultūros sostinė

Šiam visus metus Trakų krašto gyvenimo pulsą diktuosiančiam reiškiniui tarptautinėje turizmo parodoje „ADVENTUR 2020“ bus dedikuotas Trakų krašto kultūros ir turizmo išteklius pristatantis stendas, išsiskirsiantis elegantiškai švytinčiu Kultūros sostinės logotipu.

„Trakai – Lietuvos kultūros sostinė 2020“ ženklo „kultūros ratiluose“ sukoncentruota pagrindinė Kultūros sostinės idėja – vertybiškai ir patraukliai reprezentuoti daugiatautės krašto bendruomenės istorinį ir kultūrinį paveldą, kurti naujus kultūros reiškinius ir tradicijas, bei paskleisti juos po visą Lietuvą ir už jos ribų.

 

Trakai – Lietuvos Valstybės lopšys ir Lietuvos valdovų tėvonija. Salos pilis, jos viduramžiškas istorinis paveldas – tai LDK šlovės sinonimas šalies visuomenės sąmonėje ir vienas iš pagrindinių Lietuvos turizmo traukos centrų.

 

Pirmąją parodos dieną, sausio 24d., nuo 10.30 iki 12.00 val. tarptautinės turizmo parodos „ADVENTUR 2020“ atidarymą vainikuos, šventinis koncertas, kurio metu pasirodys „Trakus – Lietuvos kultūros sostinę 2020“ reprezentuojantys krašto muzikantai ir šokėjai.

 

Trakų stende (3 salė, stendas 3.16):

· lankytojus iškilmingai pasitiks Kultūros sostinės talismanas „Kultūros riteris“, šventiniais rūbais apsirėdęs, tarsi iš senovės metraščių ir legendų atkeliavęs viduramžių didikas, kurio sveikinimus bei palinkėjimus papildys gyvai grojamos senosios muzikos fonas;

· vyks, daugelio niekada anksčiau neišmėgintos, viduramžiškos pramogos: senoviniai žaidimai, turnyrai ir varžytuvės;

· galima bus dalyvauti specialioje Kultūros sostinės loterijoje, jos laimėtojai bus pradžiuginti sveikuoliškais prizais ir Trakai 2020 suvenyrais;

· bus pristatomi Kultūros sostinės programos renginiai ir 2020 metų TOP 5 sveikatinimo paslaugų naujienos – kultūrinio turizmo maršrutai, teminiai sveikos gyvensenos žygiai, unilaūs sporto renginiai.

 

 

 

 

Atvykite – susipažinsite, išmėginsite. Jums patiks!

Vitaminas Atostogos Trakuose!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.