2024 01 22

Turistauti Šalčininkuose bet kokiu oru yra menas!

Nėra blogo oro atvykti į Šalčininkų kraštą!

Šviečia saulė, lyja arba spaudžia šaltukas – Šalčininkų rajone visada rasite ką veikti! Karštomis vasaros dienomis Jus priglaus šalti Merkio, Šalčios ir Visinčios vingiai, šaltomis dienomis – jaukūs Jašiūnų ir Vilkiškių dvarai, o lyjant galima grožėtis Dieveniškių kilpos kraštovaizdžiu.

Kviečiame pažinti Šalčininkų rajoną lankantis demokratijos lopšyje – Paulavos respublikoje, klausantis klasikinės muzikos Jašiūnų dvare, stovyklaujat Vilkiškių dvare, plaukiant baidarėmis, važiuojant dviračiais, grožintis tūkstantmečiais ąžuolais. Čia taip pat garantuotas grįžimas į mūsų senelių ir močiučių kasdienybę, kurią atspindi išlikę gatviniai kaimai ir koplytėlės. Žinoma, smalsuoliai čia atras senovės baltų laikus menantį Bėčionių piliakalnį, Sausio sukilimo pėdsakus, nepaprasto grožio bažnyčias, Tabariškėse veikiantį A. Krepštul muziejų, Baltojoje Vokėje – kraštotyros muziejų ir nepakartojamo grožio Norviliškių pilį, įsikūrusią Dieveniškių kilpos kilpoje.

Taigi, turistauti Šalčininkuose bet kokiu oru yra menas! Sausio 26 – 28 d. suraskite mus turizmo, kelionių ir aktyvaus laisvalaikio parodoje ADVENTUR ir sužinokite daugiau! Pasimatysime Lietuvos parodų ir kongresų centre LITEXPO, 3 salėje, prie 3.32 – 3.29  stendo.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.