2020 09 03

TURIZMO MAINAI 2020 renginys – tai verslas verslui skirta platforma, kuri per trumpą laiką suteikia galimybę susitikti daug svarbių partnerių.

„“Turizmo mainai 2020” renginys, tai verslas verslui platforma, kuri per trumpą laiką suteikia galimybę susitikti daug svarbių partnerių. “Turizmo mainuose 2020” būtina dalyvauti vietinio ir atvykstamojo turizmo kelionių organizatoriams, kurie kuria ir parduoda produktą, kad Lietuvą keliautojai matytų iš pačios geriausios pusės. O su kelionių organizatoriais užmegzti ir atnaujinti kontaktus turėtų tie, kas turi galimybę kokybiškai apgyvendinti turistų grupes, pasirūpinti gardžiu maitinimu, pramoginėmis bei pažintinėmis programomis: viešbučiai, dideli svečių namai, restoranai, kavinės, pramoginių, pažintinių, degustacinių, aktyvaus laisvalaikio programų organizatoriai, turizmo informacijos centrai.”

Arba trumpas variantas:

„Verslo (B2B) susitikimų „Turizmo mainai 2020“ renginys skirtas turizmo paslaugų profesionalams:
• paslaugų pirkėjams (Buyers): vietinio ir atvykstamojo turizmo kelionių organizatoriams,
• paslaugų tiekėjams (Suppliers): turistų apgyvendinimo, maitinimo, pramogų ir pažintinių programų organizatorių verslui”

Registracija vykdoma renginio svetainėje: https://turizmomainai.ntva.lt/

NTVA_logo_sudetinis copy 2(1) web

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.