2024 02 22

UAB „ARM Technology” pristatys „Laba-Tex” vandenį sugeriančius kilimėlius ir barjerus

Laba-Tex vandenį sugeriantys kilimėliai ir barjerai

Sukurta ir pagaminta Lietuvoje. Apsaugo namų ūkių ir komercinių įmonių turtą, nuo galimos žalos ir nuostolių dėl pratekančio ar išsiliejusio vandens. Būkite proaktyvūs, neleiskite ištikti bėdai dėl vandens pratekėjimo ar išsiliejimo patalpose. Tinkamiausias sprendimas: Laba-Tex vandenį sugeriantys kilimėliai ir barjerai. Sukurta ir pagaminta Lietuvoje. Tai mūsų geriausi gaminiai su technologiškai pažangiais sugeriančiaisiais polimerais. Laba-Tex, kaip ir jums, rūpi planetos ekologija, todėl gamyboje nenaudojame klijų, rišiklių ar latekso.

 

Namams

Apsaugokite namų turtą. Laba-Tex vandenį sugeriantys kilimėliai ir  barjerai, mūsų geriausi sprendimai nuo vandens pratekėjimo ir išsiliejimo. Išlikite proaktyvūs, visuomet po ranka turėkite Laba-Tex vandens sugertukus. Jei netikėtai prateka radiatorius, indaplovė ar šaldytuvas, Laba-Tex vandenį sugeriantys kilimėliai tinkamiausi apsaugoti jūsų grindis. Per potvynį išsiliejo vanduo, ne bėda, geriausi Laba-Tex vandenį sugeriantys barjerai, neleis užlieti jūsų rūsio ar garažo.

 

Verslui

Laba-Tex vandenį sugeriantys kilimėliai ir barjerai puikiai tinka komercinės paskirties patalpoms. Tai proaktyvus vandens pratekėjimų ir išsiliejimų valdymas. Su Laba-Tex vandenį sugeriančiais kilimėliais ir barjerais, galite išvengti nuostolių dėl avarijų viešajame tualete, bendrosiose prekybos centro patalpose, restorano virtuvėse ir biuruose. Pasiruoškite Laba-Tex vandenį sugeriančius barjerus ir kilimėlius, kad apsaugotumėte savo verslo patalpas, personalą ir klientus.

 

Erdvėms

Laba-Tex universalūs ir ekologiški vandenį sugeriantys barjerai gali patikimai apsaugoti jūsų atviras erdves nuo gamtos stichijų. Laba-Tex užtvaros, tai vandenį sugeriantys barjerai, kurie pagelbės nuo lietaus, potvynių ir greitai tirpstančio sniego. Strategiškai išdėstyti Laba-Tex sprendimai padės sulaikyti nepageidaujamą vandens srautą. Proaktyviai pasirūpinkite Laba-Tex vandenį sugeriančiais kilimėliais ir barjerais, tuomet jūsų patalpos išliks sausos, bet kokiomis oro sąlygomis.

 

Mus rasite vidaus 4 salėje, stendo numeris 4.10

 

Daugiau informacijos ieškokite čia:

https://www.armtechnology.eu/ 

https://www.youtube.com/@labatex 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.