2024 02 21

UAB “ARMPLAST” – inovatyvi gamybinė įmonė veikianti kompozitų rinkoje.

UAB “ARMPLAST yra inovatyvi gamybinė įmonė veikianti kompozitų rinkoje.  Įmonė buvo įsteigta 2003 metais kompozitų  srities specialistų, turinčių daugiametę patirtį stiklo plastiko gamyboje. Pagrindinė ARMPLAST produkcija  valtys, kateriai, motoriniai katamaranai ir kiti gaminiai skirti sportui bei poilsiui. Taip pat UAB “ARMPLAST  gamina įvairius gaminius iš stiklo plastiko ir kitų kompozitų,  skirtus automobilių pramonei, statybai, medicinos įrangai bei kitiems tikslams. Virš 90% mūsų gaminių mes eksportuojame pagrinde į Didžiąją BritanijąNorvegijąŠvedijąDanijąVokietiją bei kitas šalys. UAB “ARMPLAST  misija yra gaminti aukštos kokybės saugius gaminius iš kompozicinių medžiagų.

UAB “ARMPLAST” veikia remiantis visuotiniu kokybės valdymo standartu ISO 9001-2015. Visi kateriai bei valtys gaminami atsižvelgiant į ES Direktyvą 2013/53/ES. Pagrindinis yra  rankinio formavimo būdas (Hand Lay-up). Naudojamos vinyl-esterio, poliuretano, epoksidines bei kitas dervas. Pagrindinė armuojanti medžiaga yra E-tipo stiklo audinių  ir demblių kombinacija. Karbonas, aramidas (Kevlaras) ir kitos armuojančios medžiagos naudojamos pagal užsakovo reikalavimus. Sportines irklinės valtys gaminamos vaakuminės infuzijos technologiją. UAB “ARMPLAST  naudoja tik turinčias atitinkamus ES kokybės sertifikatus medžiagas.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.