2024 04 12

UAB „Baltic Agency Service“ – profesionalus inovatyvių gamintojų atstovavimas Baltijos šalyse

„Baltic Agency Service“ (BAS) daug metų yra žinoma kaip įmonė, kuri Baltijos šalyse atstovauja tik kokybiškiems bei inovatyviems elektrotechnikos gamintojams ir, kuri vienija geriausius prekės ženklus bei tiesia tiltą tarp gamintojų ir vartotojų. Taigi, BALTTECHNIKA parodos metu lankytojai ne tik bus supažindinti su atstovaujamų firmų veikla bei produkcija, bet ir kiekvienam bus suteikta naudingos informacijos. Apsilankę BAS stende turės galimybę elektrotechnikos paslapčių pasimokyti iš viso pasaulio gamintojų, mat ši įmonė partnerių turi daug ir beveik visuose žemynuose.

BAS dar kartą primins, jog reikia rūpintis ne tik savimi, bet ir mus supančia aplinka. Tad, bus atsakyta į klausimą, kaip šynų izoliavimo gaubtai gali apsaugoti laukinius gyvūnus ir pastočių įrangą. Besidomintys elektros tinklų apsauga sužinos ir apie Recloser’ių naudą. O mėgstantiems greitį ir laiko taupymą, BAS papasakos, kaip pasirinkus tinkamus tvirtinimus, galima darbus atlikti dukart greičiau ir, kaip sumontuoti darbo palapinę per 60 sekundžių. Pristatytos bus ir naujos laidos kištukinės vidutinės įtampos movos.

Žinoma, tai tik maža dalis informacijos ir produkcijos, kurią rasite „Baltic Agency Service“ stende.

Daugiau apie „Baltic Agency Service“: www.ebas.lt

Sekite BAS naujienas socialinių tinklų paskyrose:

Facebook: https://www.facebook.com/balticagencyservice

Instagram: @balticagencyservice

LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/baltic-agency-service

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.