2024 02 29

UAB „Brasta Glass“ kviečia į naujienų pristatymą parodoje „Resta 2024“

UAB „Brasta Glass“, tarptautinės įmonių grupės „Brasta Group“ dalis, kurianti stiklo sprendimus verslo ir valstybinėms organizacijoms, kviečia jus apsilankyti šių metų parodos RESTA stende!

Mūsų produktų asortimentas apima beveik 100 skirtingų gaminių ir jų modelių. Tačiau parodos stende galėsite pamatyti tik nedidelę jų dalį – šiemet stendą papildys ne viena naujovė:

  • Dušo sienelės su rifliuotu stiklu ir aukso furnitūra: šios sienelės atspindi vyraujančias mados tendencijas suteiksiančias jūsų vonios kambariui prabangos akcentą.
  • NERO CUBE sienelė su patogia lentynėle: sienelė atskleidžianti neribotas fantazijos galimybes ir praturtinti jūsų vonios kambario interjerą.
  • Žalvario spalvos furnitūra ir naujos formos rankenos: modernus ir funkcionalus dizainas, kuris patenkins net išrankiausius klientus.
  • Stiklo padengimo veidrodine plėvele galimybės: išskirtinė elegancija ir funkcionalumas jūsų interjerui.
  • Šiuolaikiškos stiklo pertvaros namams ar biurams su medžio intarpais: stilingas ir funkcionalus sprendimas, atspindintis naujausias dizaino tendencijas.

Apsilankiusiems mūsų stende ir susidomėjusiems mūsų siūlomais gaminiais siūlysime ypatingas nuolaidas bei individualius pasiūlymus. Nepraleiskite šios unikalios progos susipažinti su mūsų inovacijomis!

Kur: Paroda RESTA, Vilniaus parodų ir kongresų centras Kada: 2024 m. balandžio 25-27 d Stendo Nr.: 4.33

Daugiau informacijos apie mūsų gaminius ir paslaugas rasite mūsų internetinėje svetainėje www.brastaglass.lt arba susisiekite su mumis tiesiogiai. Laukiame jūsų apsilankymo!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.