2024 03 25

UAB BREINAS – 100 proc. perdirbto plastiko bei gumos naujienos statybų sektoriui bei apželdinimo sprendimams

UAB Breinas yra oficialus atstovas ir vienintelis įgaliotas pardavėjas Lietuvoje gaminamų 100 proc. perdirbto plastiko gaminių, skirtų sodo, daržo, apželdinimo ar sklypo formavimo sprendimams. Taip pat ir perdirbtos gumos gaminių: guminių plytelių vaikų žaidimų aikštelėms, sporto aikštėms bei vieno iš naujausio mūsų gaminio – akustinio granulato plokščių, skirtų tarpbutinėms ar kitoms pertvarinėmis sienoms.

Įmonės parduodami gaminiai ypatingi tuo, jog gaminami iš perdirbtų žaliavų arba kitaip tariant šiukšlių, kurių didžioji dalis ir yra surenkama Lietuvoje. Kruopščiai atrūšiuotos specialios technologijos dėka jos virsta į žaliavos granules, kurios prikeliamos antram gyvenimui praktiškuose gaminiuose būstui, sodui ar daržui.

Kviečiame užsukti į mūsų stendą D22, įsikūrusį 5-oje salėje susipažinti bei gyvai išvysti mūsų gaminius, gimstančius žiedinės ekonomikos rate!

 

Daugiau apie perdirbto plastiko gaminius: https://gardmex.com/

Daugiau apie perditbtos gumos gaminius: https://ekofina.lt/

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.