2024 04 24

UAB „IN RE“ seminaras „Nuo pardavimo iki gamybos: proceso automatizavimas su DriveWorks ir CAMWorks”

DriveWorks programinė įranga naudojama didelių ir mažų įmonių projektavimo automatizavimui ir pardavimų konfigūravimui. DriveWorks produktų konfigūratorius leidžia gamybos įmonėms greičiau ir tiksliau konfigūruoti siūlomus gaminius, nustatyti jų kainas ir pateikti pasiūlymus klientui.

CAMWorks arba SOLIDWORKS CAM yra Pramonė 4.0 ir Išmanioji gamyba principus atitinkantis įvairių staklių CNC automatizuoto programavimo sprendimai, įgalinantys naudoti MBD (Model Based Definition) ir PMI (Product Manufacturing Information) technologijas.

Seminaro metu papasakosime ir gyvai pademonstruosime, kaip naudojant DriveWorks ir CAMWorks programų integraciją SOLIDWORKS aplinkoje galima paruošti pardavimų 3D konfigūratorius, priimti specifinius konfigūruojamus klientų užsakymus, automatizuotai sugeneruoti parametrinius gaminio 3D modelius, brėžinius, gamybinę dokumentaciją, staklių valdymo kodus ir paruošti duomenis gamybai. DriveWorks automatizuoja projektavimo žingsnius, CAMWorks automatizuoja gamybos žingsnius. Sujungus abu sprendimus gaunamas viso proceso automatizavimas beveik be žmogaus įsikišimo.

Tegul tavo klientas užprogramuoja tavo stakles!

Seminaras įvyks 2024 m. gegužės 16 d. nuo 10:00, LITEXPO konferencijų salėje 5.3

Seminaro dienotvarkę ir registracijos nuorodą paskelbsime vėliau.

Visos parodos metu taip pat kviečiame apsilankyti UAB „IN RE“ stende 5.C15

 

 

 

 

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.