2024 02 21

UAB „JOMASTA“ – LYDERIAI LIETUVOS KELTUVŲ RINKOJE

Nuo pat 2013 metų, UAB „JOMASTA“ oficialiai atstovauja žinomiausioms kėlimo platformų įmonėms visose Baltijos šalyse. Jomasta siūlo aukščiausios kokybės žirklinius, alkūninius, strėlinius keltuvus, teleskopinius krautuvus bei jų dalis. Baltijos regione – tai nauja technika, tiekiama tik per įmonę Jomasta.

Jeigu UAB „JOMASTA“ parduodamą įrangą ir teikiamas paslaugas reikėtų apibūdinti dviem žodžiais, tai būtų patikimumas ir praktiškumas. Gamintojo aukštos kokybės standartas užtikrina įrenginių patikimumą ir ilgaamžiškumą. Praktiškumą lemia idealus parduodamos įrangos kainos ir kokybės santykis.

Mums svarbu kurti istoriją kartu su klientu. Mūsų tikslas būti kartu su klientu nuo pat pirmos pažinties dienos. Būti kuo arčiau technikos nuomos kompanijų ir galutinių klientų. Esame sukūrę nuoseklią grandinę, kuri suteikia mūsų klientams visapusišką aptarnavimą.  Nuo kokybiškų keltuvų pardavimo, visų reikalingų dokumentų sutvarkymo (registrai, inspektavimas), keltuvų priežiūros, serviso iki garantinio ir pogarantinio aptarnavimo.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.