2020 10 30

UAB „Meduma“ pristatys prekės ženklus – „Baldai TRANSFORMERIAI“ ir „8h miegok su linu!“

UAB „Meduma“ – tai šeimos  baldų gamybos verslas, įsikūręs Lietuvos geografiniame centre – Kėdainiuose. UAB „Meduma“ dirba su tokiais prekės ženklais, kaip „Baldai TRANSFORMERIAI“ ir „8h miegok su linu!“.

Ši įmonė gamina baldus, kurie būtų funkcionalus, ilgaamžiški ir išskirtinio dizaino.

Pastarojo laikotarpio tendencija – gyvenamųjų erdvių apjungimas „kai visi viską ir čia pat“ iškėlė naujus reikalavimus apmušalų praktiškumui. Siekdami  susidoroti su šiuo iššūkiu pristato „Aquoaclean  techology“ audinių kolekciją, kuri iš esmės praplečia audinių praktiškumo ribas. Šia technologija apdirbti audiniai  nesunkiai išvalomi nuo bet kokios kilmės dėmių ir labai svarbu, kad tam praktiškai neturi reikšmės laikas, gali būti valoma, kad ir po metų laiko.

Renginyje pristatys miegamojo lovą su pakelta patalynės dėže nuo grindų, siurbliui robotui palysti. Tai unikali ir ypatinga lovos konstrukcija pasižyminti ilgaamžiškumu ir atsparumu judesio ir svorio poveikiui.

Taip pat UAB „Meduma“ pristatys „8h miegok su linu!“ kolekciją, kuri sprendžia pagrindines nekokybiško miego problemas, tokias kaip nugaros skausmas, neramus miegas ir čiužinio pelijimas.

Pristatys baldų transformerių naujausią gaminį  sofa/lova PORTO, tai išskirtinio dizaino  praktiškumo ir funkcionalumo baldas.

www.transformeriai.lt

www.medumosbaldai.lt

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.