2024 01 22

UAB Ostaralab – įmonė kurianti ateities produktus susisiekimo sektoriui

UAB Ostaralab tai įmonė kurianti ateities produktus susisiekimo sektoriui. Mūsų kuriami sprendimai leis taupyti energijos išteklius, mažins aplinkos užterštumą, suteiks papildomų galimybių verslui ir kasdieniam naudojimui automatizuojant transporto priemonių valdymo sistemas.

Vystoma veikla neapsiriboja vien tik ateities sprendimų kūrimu. Savo produktų sąraše turime kelių modifikacijų priekabas skirtas tiek krovinių pervežimui, tiek ir iškylavimui gamtoje. Namelio ant ratų koncepcija skirta žmonėms, kurie mėgsta išvykas į gamtą ir kuriems įprastas kemperis yra per didelis, o palapinė nesuteikia minimalaus pageidautino komforto. „Trolio namelis“ yra keliavimo priemonė, kuri užtikrina jaukumą žmonėms, apsaugą nuo oro negandų, suteikia galimybes pasirūpinti jūsų išmaniaisiais nūdienos palydovais – telefonais, planšetiniais kompiuteriais ir kitais personaliniais įrenginiais. Apsilankykite trolio namelyje ir pritaikykite jį savo poreikiams.

Daugiau informacijos ieškokite mūsų tinklapyje www.ostaralab.com ir Linkedin paskyroje, kurioje ateityje rasite jums aktualias naujienas ir galimybe su mumis bendrauti tiesiogiai.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.