2020 09 03

UAB „Proteksa“ parodoje pristatys : Keyless protector

Keyless protector – analogu neturintis ne tik ES bet i Pasaulyje  gaminys. Tai beraktės automobilio atrakinimo/užvedimo sistemos apsauga. Šiuo metu nuo žaibišku naujų automobilių vagysčių kenčia  Vokietija, Lenkija… ir tikėtina, kad su modernia įranga automobilių vagys gali aplankyt ir  Baltijos šalis.

Gaminys yra įmontuojamas/įdedamas į automobilio pultelį apgaubiant pultelio bateriją. Tai toks pats veiksmas, kaip pakeist pultelio elementus. Nuo instaliavimo momento pultelis praranda ryšį su automobliu ir automobilio neįmanoma atrakint/užrakint. Tai tas pats kaip būtų išimta baterija iš pultelio. Šiuo atveju neįmanoma piktadariams „prailginti“ pultelio veikimo atstumą naudojantis modernia įranga ir lengvu būdu nuvaryti automobilį.

Atlikus tam tikrą kombinaciją, t.y. lengvai ranka “trinktelėjus”  į  – patį pultelį, rankinę, kelnių ar striukės kišenę kur randasi pultelis, aktyvuojamas ryšys tarp automobilio ir pultelio.

Išlipant iš automobilio, jį užrakinus, pultelio baterija už kelių sekundžių blokuojama automatiškai, tokiu būdu vėl nutraukiamas ryšys su automobiliu.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.