2024 03 12

UAB Pubas – pristato naują ir inovatyvų produktą Lietuvoje – „du viename” statybinę medžiagą, skirtą fasado šiltinimui ir apdailai

Sveiki, mes esame UAB Pubas – įmonė, kuri pristato naują ir inovatyvų produktą Lietuvoje – „du viename” statybinę medžiagą, skirtą fasado šiltinimui ir apdailai.

Mūsų naujas produktas yra termo plokštė iš polistireno, kuri yra ne tik efektyvi fasado šiltinimo medžiaga, bet ir turi ypatingą pridėtinę vertę – ant jos jau užklijuota klinkerio fasado apdaila. Ši „du viename” medžiaga suteikia ne tik išskirtinę izoliaciją, bet ir greitą ir patogų montavimą.

Mūsų termo plokštės yra sertifikuotos ir gali būti pagamintos iš įvairių medžiagų, polistireno,, neoporo ar ekstruzinio polistireno.

Daugiau informacijos apie mūsų produktus ir jų montavimą rasite mūsų svetainėje www.klinkeris-fasadui.lt. Ten taip pat galėsite rasti montavimo instrukcijas.

Mūsų prekės ženklas yra „klinkeris fasadui”, ir daugiau informacijos apie mūsų produktus rasite mūsų svetainėje www.klinkeris-fasadui.lt.

Su UAB Pubas produktais „du viename” jūs sutaupysite ne tik pinigų, bet ir daug laiko, nes nebereikės atskirai montuoti izoliacijos ir tada užklijuoti fasado apdailos.

Apsilankykite mūsų stende, kad sužinotumėte daugiau apie šį inovatyvų produktą ir kaip jis gali pagerinti jūsų statybos projektus.

Dėkojame už dėmesį ir laukiame jūsų vizito!

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.