2024 02 23

UAB „SAREME” – apsaugos sistemų platintojai

SAREME UAB – jau 30 metų esame apsaugos sistemų platintojai ir savo srities atestuoti ir pripažinti profesionalai. Tiekiame sprendimus tiek privačiam, komerciniam bei valstybiniam sektoriui. Nuo sprendimo teikimo, projekto parengimo, iki projekto įdiegimo. Mus rasite RESTA 2024 parodoje, 3 SALĖ, 3.09 ir 3.10 vietos.

  • Ajax – valdyk savo erdvę. Ajax tai apsaugos sistemų gamintojas iš Ukrainos, sukūręs pripažintą geriausią belaidę ir hibridinę apsaugos sistemą. Gamintojas apjungė apsaugos ir vaizdo stebėjimo sprendimus kartu su namų automatizacija taip sukurdamas naują Saugių išmaniųjų namų sampratą.
  • viSar – inovatyvūs ir profesionalūs vaizdo stebėjimo sprendimai tiek privačiam, tiek verslo sektoriui. Vaizdo analitika, tikslinių objektų atpažinimas ir išskyrimas (žmogus, transporto priemone), šiluminės kameros, atgrasančios kameros, numerių atpažinimas ir parkavimo valdymas, integravimas su apsaugos ir automatikos sistemomis.
  • UR FOG- rūko generatoriai, skirti apsaugai nuo žaibiškų vagysčių. Tai vienintelė sistema fiziškai sustabdanti vagystę. Kai nieko nematai, tai nieko ir negali pavogti.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.