2024 02 21

UAB Sidabras Spa atkeliauja į RESTA 2024 pristatyti savo gamybos kubilų bei sūkurinių vonių!

Sidabras Spa – tai įmonės prekinis ženklas, kuris specializuojasi kubilų ir sūkurinių vonių gamyboje. 2017 metais pradėjome kelią kaip stiklo pluošto gamintojai ir su laiku įtvirtinome stiprias partnerystes daugelyje Europos šalių.

Pasauliui žengiant į priekį bei keičiantis technologijoms – savo gaminius pritaikėme modernėjančiam žmogui, bei jo poreikiams. Atsižvelgiant į tai, 2021 m. žengėme didelį žingsnį ir pradėjome akrilinių kubilų gamybą. 2023 m. pavasarį į savo asortimentą įtraukėme ir sūkurines vonias, kitaip dar žinomas kaip „jacuzzi”. Pirmoji Lietuvių gamybos sūkurinė vonia tapo mūsų modelis „OPAL”. Laikui bėgant produkciją papildė ir kiti modeliai.

Mūsų misija – Gaminti ir kurti aukštos kokybės produktus išpildant kiekvieno kliento individualius norus ir poreikius. Mūsų vizija – Efektyviai dirbanti įmonė Lietuvos ir užsienio šalyse. Tikėdami ir sutelkdami dėmesį į tikslus sėkmingai augame ir pildome savo prekių asortimentą.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.