2023 02 20

UAB SODO parodoje RESTA pristatys laistymo sistemos vejai komplektą ir automatinę apšvietimo sistemą

Automatinė SODO.LT apšvietimo sistema su 6 LED šviestuvais CASTOR. Saugi naudoti lauke 12V Paprastai instaliuojama, ekonomiška, reguliuojamo šviesos srauto. Su App programėlė GARDEN LIGTS / LIGHT PRO leidžia valdyti sodo šviestuvus telefonu Apple ar Android aplinkoje. Komplekte visos reikalingos apšvietimo sistemos dalys, 6 aukštos kokybės dažyto aliuminio šviestuvai su smeigtukais, žemos įtampos kabelis, transformatorius su laikmačiu ir šviesos davikliu. Puikus pasirinkimas pasidaryk pats mėgėjams, sumontuojama per savaitgalį! Pirkdami gaunate montavimo instrukciją ir individualų Jūsų sodo apšvietimo projektą.

Laistymo sistemos vejai komplektas „LAISTYMAS.LT iki 6a”

Veją palaistysite greičiau ir kokybiškiau – jokių laistymo žarnų sode, iš vejos iššokantys Hunter laistymo purkštukai palaisto idealiai vienodai, netrukdo vejos pjovimui, žaidimams, geram laikui leisti savo kieme be rūpesčių.

Laistymo sistemos vejai komplektas „LAISTYMAS.LT iki 6a”: automatinė laistymo sistema su 10 vejos laistymo purkštukų HUNTER MP Rotator. Palikite vejos laistymo rūpesčius sistemai, kuri laistymo programatoriaus Hunter XC pagalba paleis laistymą tada , kada Jums patogu, pasirūpins laistymu, net kai Jūsų nėra namuose.

Komplekte visos reikalingos laistymo sistemos dalys, vamzdžiai, jungtys, automatika. Įsigyją šią laistyto sistemą ir gausite pasidaryk pats susimontavimo instrukciją ir individualų laistymo purkštukų išdėstymo planą nemokamai.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.