2024 02 22

UAB “Soldas“ – tai santechnika pramonei prekiaujanti kompanija!

UAB “Soldas” įkurta 1995 m. Per šį laikotarpį įmonė sukaupė daug įvairios patirties ir žinių. UAB “Soldas“ – tai santechnika pramonei prekiaujanti kompanija, savo klientams pateikianti platų asortimentą sertifikuotų, nepriekaištingos kokybės gaminių. Mes užtikriname kvalifikuotą ir patikimą savo klientų aptarnavimą. Šiuo metu UAB „Soldas“ pristato kelių garsių gamintojų produkciją Vexve, ABO valve, ZETKAMA, SUKU Druck, CALEFFI Hydronic Solutions. UAB „Soldas“ prekiauja ne tik standartizuotais gaminiais, bet ir konsultuoja, parenka, ir pagamina specialius poreikius atitinkančius gaminius.

RESTA 2024 norime Jums pristatyti, greitai keičiantį savo veidą, atsinaujinantį, žengiantį koja kojon su laiku ir technologijomis, garantuojantį nepriekaištingą kokybę, prekės ženklą „Vexve“.

„Vexve“ yra viena iš Europoje lyderiaujančių kompanijų tiekiančių produkciją energetikos sektoriui ir tam tikroms daug energijos naudojančioms pramonės šakoms.  „Vexve“ prekės ženklas apjungia daugiau nei 80 metų patirtį vožtuvų projektavimo ir gamybos srityje.

Rutuliniai plieniniai ir nerūdijančio plieno, atbuliniai, pamaišymo vožtuvai, įranga jų valdymui ir kontrolei, peteliškės, uždaromosios sklendės ir kita produkcija skirta energetikos pramonei , o į plėtrą ir technologijas investuota daugiau nei 100 mln. eurų.

„Vexve“ vizija – būti pirmaujančia svarbių uždaromosios armatūros sprendimų tiekėja pereinant prie mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančios ateities. Jau dabar 75 % įmonės pajamų gaunama iš įmonių ir produktų, kurie sudaro sąlygas kurti mažai anglies dioksido į aplinką išskiriančių technologijų ateitį. 2024 m. „Vexve“ užsibrėžė ambicingą tikslą iki metų pabaigos savo veikloje tapti neutralia anglies dioksido kiekio atžvilgiu.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.