2024 02 23

UAB „Toverta“ parodoje RESTA 2024

UAB Toverta – Jūsų pasirinkimas žemės ūkio ir statybų sektoriuje! Su energinga ir patyrusia komanda, mūsų tikslas yra visapusiškai patenkinti klientų poreikius. Daugiametė patirtis verslo srityje leido mums įgauti patikimo partnerio vardą. Kiekvienu atveju mes kruopščiai klausomės kliento poreikių, vertiname situaciją ir pageidavimus, siekdami rasti optimalų sprendimą.

Mes esame oficialūs gamintojų atstovai, todėl galime pasiūlyti aukščiausios kokybės produkciją, konkurencingas kainas, didelį produktų pasirinkimą bei operatyvų pristatymą. Mūsų įmonė garantuoja visų parduodamų produktų kokybę ir patikimumą, o punktualumą bei sąžiningumą vertiname kaip pagrindinius principus.

Mūsų siekis – ne greitas pelnas, o klientų lojalumas, todėl garantuojame, kad gausite tai, už ką sumokate. UAB Toverta teikia tik kokybišką produkciją, operatyvią pagalbą, rekomendacijas bei kitas kokybiškas paslaugas. Be to, mes esame patikimas partneris tiek žemės ūkio, tiek verslo sektoriuje.

Norime atkreipti ypatingą dėmesį į mūsų metalinių antžeminių priešgaisrinių rezervuarų paslaugas, esančias esminiu komponentu užtikrinant saugumą, gaisro prevenciją bei efektyviausią sprendimą. Mūsų įmonė specializuojasi jų pardavime ir surinkime, garantuodama aukščiausios kokybės ir patikimumo standartus. Mes užtikriname profesionalų požiūrį ir individualų aptarnavimą kiekvienam klientui.

Su UAB Toverta galite būti tikri, kad metaliniai antžeminiai priešgaisriniai rezervuarai Jums bus suteikti aukščiausios kokybės ir patikimumo standartais, o mūsų komanda nuolat rūpinsis Jūsų poreikiais bei užtikrins sėkmingą projekto eigą.

SPRENDIMAI

Esame energinga bei patyrusi komanda, sugebanti geriausiai tenkinti užsakovų, klientų poreikius. Per eilę metų darbo ūkininkų aprūpinimo srityje užsitarnavome patikimo partnerio vardą. Kiekvienu atveju atsižvelgiame į poreikius, įvertiname situaciją bei pageidavimus ir kartu su klientu randame jam

parankiausią sprendimą. Tiesiogiai bendradarbiaujame su gamyklomis, esame oficialus gamintojų atstovas, todėl galime pasiūlyti aukščiausią produktų kokybę, patrauklią kainą, plačią produktų gamą bei operatyvų pristatymą. Garantuojame visų parduodamų produktų kokybę bei patikimumą.

VERTYBĖS

Vertiname punktualumą ir sąžiningumą. Atsakomybė prieš tiekėją ir klientą mums visada buvo ir bus kelrodžiu. Klientų lojalumas yra geriausias mūsų verslo sėkmės įrodymas. Garantuojame, kad gausite tai už ką sumokate. Parduodame tik kokybišką produkciją, teikiame operatyvią pagalbą, rekomendacijas bei kitas kokybiškas paslaugas. Garantijų suteikimas yra vienas kertinių mūsų veiklos akcentų.

Mielai dalinamės žiniomis bei sukaupta patirtimi su savo klientais. Visuomet maloniai kvienčiame patogiu laiku užsukti, bei nemokamai pasikonsultuoti Jums aktualiais klausimais. Tikimės, kad mūsų patarimai Jums bus naudingi.

STANDARTAI

Klientui pageidaujant sudarome komercinius pasiūlymus, paruošiame pamato, bei rezervuaro projektą, pristatome ir surenkame rezervuarus pagal šiuos standartus:

 • EN 12845 Stacionariosios gaisrų gesinimo Automatinės sprinklerių sistemos. Projektavimas, įrengimas ir priežiūra.
 • LPS 1254
 • NFPA 22 vandens rezervuarai privačiai gaisro
 • FM Global Priešgaisriniams rezervuarams.

REZERVUARŲ PRIVALUMAI

 1. Galimi didelio tūrio rezervuarų variantai nuo 10m3 iki 2578m3, matmenys pagal pageidavimą, bei didelė spalvų gama leidžia patenkinanti praktiškai bet kokius poreikius.
 2. 3-5 metų garantija rezervuaro konstrukciniams elementams, 2 metų garantija elektrinei įrangai. Pabaigus projektą klientas gauna dokumentus garantijai, specifikacijai ir naudojimosi instrukcijai.
 3. Aukšta medžiagų ir surinkimo kokybė, antikorozinė bei higieninė apsauga nuo dumblių.
 4. Vandens neužšalimo Rezervuarų sienos ir stogas pagal reikalavimus ir vidaus izoliuojami XPS arba EPS 60mm ir didesnio storio plokštėmis, taip pat parenkami atitinkamo galingumo tenai, leidžia šaltuoju metu periodu išlaikyti teigiamą vandens temperatūrą.
 1. Greitas ir paprastas rezervuarų surinkimas per 2-3 Specialaus surinkimo metu rezervuaras montuojamas be sunkiosios technikos, kas leidžia sumažinti bendrus kaštus.
 2. Rezervuaro vidus dengiamas indvidualiai gaminama PVC membrana, kas leidžia užtikrinti visišką sandarumą. Greitas aptarnavimas prireikus remonto, didelis mechaninis atsparumas bei net 35 metų tarnavimo laikas.
 3. Galimybė montavimo darbus atlikti visais metų
 4. Nedidelis rezervuaro konstrukcijos svoris, bei galimybė rezervuarą išrinkti ir surinkti kitoje vietoje gali duoti reikiamą lankstumą Jūsų projektuose.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

  Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.