2024 03 12

UAB UNOSOL – SAULĖS EKSPERTŲ KOMANDA

Sujungėme klientų pageidavimus, patirtį, žinias ir ateities viziją į vieną visumą, norėdami, kad klientai gautų kuo sklandesnį Saulės elektrinės pasirinkimo, įdiegimo, dokumentacijos procesų ir žinoma gyvenimo su Saulės elektrine ypatumus. Sukaupę patirtį Lietuvoje bei Europoje, norime ja pasidalinti su savo klientais ir žmonėmis, kurie ruošiasi įsidiegti Saulės elektrinę.

 

Saulės elektrinės asmeniniams poreikiams Įrengiame Saulės elektrines fiziniams asmenims visoje Lietuvoje. Saulės elektrines įrengiame ant namų stogų, ūkinių pastatų ar žemės. Gyvai atvykstame pas kiekvieną savo klientą, pasitelkdami naujausią įrangą įvertiname visas galimas rizikas bei tinkamiausią Saulės elektrinės įrangą. Klientui pateikiame galutinę ataskaitą su vizualizacija, atsižvelgiant į kliento stogo nuolydį, kryptį, sunaudojamą elektrą, namo eksterjerą bei aplink esamus šešėlius ir kitas kliūtis. Saulės elektrinės verslo poreikiams Elektros kainoms augant neįtikėtinais tempais ir priklausant nuo ekonominių ir politinių situacijų, verslai lengvai priima sprendimą įsirengti savo Saulės elektrinę ir apsisaugoti nuo nestabilių bei augančių elektros kainų. Įrengiame Saulės elektrines juridiniams asmenims visoje Lietuvoje. Technikos vadovas įvertina kiekvieną objektą, pasitelkiant profesionalią įrangą, numatomos projekto sąnaudos, rizikos bei atsiperkamumas. Turime patirties su smulkiais ir stambiais verslo projektais.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.