2020 09 02

UNESCO ir „National Geographic“ fotografijų paroda „Pasaulio paveldo kelionės“

Ši paroda – Europos komisijos ir UNESCO inicijuoto projekto dalis, kurio tikslas – paskatinti žingeidžius viso pasaulio keliautojus aplankyti mažai žinomas, bet ne mažiau unikalias už garsiąsias, Europos Pasaulio paveldo vietoves, sukuriant tematinius maršrutus.

Programoje vystomi keturi maršrutai: Antikinė Europa, Didikų Europa, Romantiškoji Europa ir Požemių Europa. Vilnius įtrauktas į maršrutą Romantiškoji Europa.

„Adventur 2019“ – šios fotografijų parodos startas Lietuvoje. Joje įamžinti vaizdai, patenkantys į maršrutus, kurie yra įtraukti į projektą „Pasaulio paveldo kelionės Europos Sąjungoje“.

 

Vieta: 5 salė, 2 a., konferencijų centras

Paroda veiks sausio 25–27 d.

 

Projekto vykdytojas – Jungtinių Tautų švietimo, mokslo ir kultūros organizacija UNESCO, pagrindinis partneris – „National Geogrpahic“. Projektą finansuoja – Europos Komisija.

Prie projekto įgyvendinimo Lietuvoje prisideda: Ūkio ministerija, Vilniaus senamiesčio atnaujinimo agentūra, Vilniaus m. savivaldybė, Vilniaus turizmo ir verslo plėtros agentūra „Go Vilnius“

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.