2021 07 15

UNIDENTAS: pristatys odontologų bendruomenei elektroninę užsakymų bei informacijos platformą

Unidentas UAB, lietuviška įmonė, įkurta prieš daugiau nei 25-erius metus, atstovauja bei platina Lietuvoje daugelio didžiausių pasaulio odontologijos industrijos gamintojų, tokių kaip 3M, GC, Densply/Sirona, Tokuyama, Morita, Voco, Coltene, Nordent, Blossom, Medistock, Alliage/Gnatus, Inibsa, ir t.t., profesionalius odontologijos produktus.

Taip pat nuolat  organizuoja profesinius mokymus odontologams UNI Akademijos vardu. Unidentas UAB tiekia odontologams beveik viską, ko reikia kasdienei praktikai: odontologinę įrangą, mikroskopus, smulkius odontologijos aparatus, instrumentus, dantų implantus, odontologines medžiagas tiesioginėms ir netiesioginėms dantų restauracijoms, vietinius anestetikus, burnos higienos priemones.

Šiais metais Unidentas UAB pristatė odontologų bendruomenei elektroninę užsakymų bei informacijos platformą, kuria naudotis gali užsiregistravę odontologijos profesionalai – www.unidentas.lt. Šios elektroninės sistemos privalumai bei kaip patogiai ir efektyviai ja naudotis bus demonstruojama šioje parodoje.

Turite klausimų?

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su naujų renginių organizavimu, bilietų pirkimu ir pan.

Parašykite mums
×

Turite klausimų?

    Sutinku gauti projekto informaciją ir pasiūlymus, o jų parengimui naudoti aukščiau pateiktus duomenis. Bet kuriuo metu turiu teisę atšaukti savo sutikimą apie tai pranešus el. paštu.